ІІ Український газовий інвестиційний форум: про перспективи енергетичної безпеки України та інтереси громадськості

23 березня 2017 року відбувся ІІ Український газовий інвестиційний форум ’17. Ця подія вже вдруге стала найбільшою міжнародною платформою в Україні, що об’єднала учасників українського ринку та ...

20170323_092457
ІІ Український газовий інвестиційний форум: про перспективи енергетичної безпеки України та інтереси громадськості

23 березня 2017 року відбувся ІІ Український газовий інвестиційний форум ’17. Ця подія вже вдруге стала найбільшою міжнародною платформою в Україні, що об’єднала учасників українського ринку та міжнародних інвесторів – з фокусом на інвестиційні можливості газового ринку України.

Організатор Форуму – A7 CONFERENCES, Співорганізатор – Міжнародна юридична фірма Dentons, Стратегічний партнер – Асоціація газовидобувних компаній України, Офiцiйний перевізник – Turkish Airlines, Інвестиційний партнер – A7 CAPITAL.

 Форум спрямований на відкриту публічну дискусію, і вже вдруге став комунікаційною платформою для ключових гравців газового сектору України та світу, міжнародних фінансових організацій, профільних асоціацій, посольств іноземних держав та провідних медіа для обговорення наявної ситуації та перспектив сектору, а також переходу на новий рівень його розвитку.

Серед почесних доповідачів: Наталія Бойко, Заступник голови Міністерства енергетики та вугільної промисловості України з питань євроінтеграції; Олег Прохоренко, Голова Правління, Укргазвидобування; Олександр Мусієнко, Голова правління, Уманьгаз; Олександр Горбуненко, Фінансовий директор, Burisma; Максим Сисоєв, Старший юрист, Dentons, Співголова Комітету з палива та енергетики Європейської Бізнес Асоціації України; Сергій Макогон, Виконавчий директор, ПАТ «Укртрансгаз», Наталія Кацер-Бучковська, Голова підкомітету з питань сталого розвитку, стратегії та інвестицій, Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, Верховна рада України; Ольга Бєлькова, Заступник голови, Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, Верховна Рада України; Алістер Макбейн, Генеральний директор, Arawak Energy та інші.

Завдячуючи форуму, учасники отримали унікальну можливість розширити мережу міжнародних партнерів, обмінятися ідеями та досвідом під час особистих зустрічей з потенційними інституційними і приватними інвесторами, а також поспілкуватися з колегами.

«Вдруге приймаючи участь у роботі форуму хочу наголосити на тому, що питання неоподаткування підприємств галузі є одним із найбільш уразливих на ринку видобутку газу…Саме питання створення справедливої системи оподаткування підприємств є вельми значущою. На форумі мова йде про привилеї для інвесторів галузі. Взагалі, наразі відбувається дискусія з питання інвестиційної моделі оподаткування прибутку підприємств. Саме сьогодні в Міністерстві фінансів відбудеться засідання робочої групи з цього питання, і я буду брати участь у ньому. Ми втілююємо в життя гасло Асоціації газодобувних компаній України : разом до енергетичної незалежності України», – сказала Людмила Рубаненко, керівник групи експертів ВГО «Спілка податкових консультантів України».

Зважаючи на те, що перспективи енергетичної безпеки України є в колі інтересів грромадськості, впевнені, що нині той час, коли варто  об’єднати зусилля, сформувати партнерство за участі широкої громадськості для того, щоб Україна та її громадяни були впевнені в своєму безпечному майбутньому.

Роль громадських організацій у забезпеченні енергетичної безпеки країни, як ми зрозуміли, мусить полягати в сприянні вдосконаленню державної політики, що стосується енергетики – для  забезпечення збалансованого розвитку України на довгострокову перспективу.

Відповідаючи на запитання учасників, доповідачі зазначили,  що перспективи енергетичної безпеки України – це пріоритети  стратегії економічного розвитку України.

Представники громадськості отримали можливість моніторити хід форуму в режимі онлайн.

Думаємо, що тепер НУО стануть активно обговорювати концептуальні підходи своєї участі й внеску в енергетичну безпеку через підвищення енергоефективності та енергозбереження.


Останні публікації цього розділу:

Проблема 21 травня. Легітимний президент чи стан interregnum*?

Напрями безбар’єрності в молодіжній роботі

Що не є форум-театром або культура поваги до авторських методик

Як громадським і благодійним організаціями покращити комунікацію?

Як зупиняти кризи в корені: три рекомендації для донорів

Де і як шукати ідеї для проєктів?