Про 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon і завдання для нас

22 квітня в Києві відбулася «зіркова» подія: на старт вийшли відомі спортсмени, аби взяти участь у  8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon. За цей час захід став лідером бігових змагань в Україні, ...

1524380531125-1719568673
Про 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon і завдання для нас

22 квітня в Києві відбулася «зіркова» подія: на старт вийшли відомі спортсмени, аби взяти участь у  8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon. За цей час захід став лідером бігових змагань в Україні, встановлено високі стандарти аналогічних подій.

Як зазначив Дмитро Черніцький, CEO Run Ukraine, ще вісім років тому, у 2010 році, все починалося з простої ідеї — організувати у столиці захід здоров’я та спорту. Але з кожним роком цей захід стає більшим і потужнішим. І це теж перемога. Минулого року зібралося близько 9000 бігунів, а цьогоріч – вже близько 12 000. З кожним роком бігова спільнота в Україні зростає. Він говорить: «Ми допомагаємо в спосіб організації благодійного забігу “Переможці” та фандрайзингу марафону в рамках  Nova Poshta Kyiv Half Marathon. Минулого року було зібрано 1 121 753 гривень благодійних кошт. Ми популяризуємо здоровий спосіб життя, бо Київський півмарафон — це стиль життя. У 2014-ому разом з компанією adidas почали з відкритих тренувань Open Run Day щонеділі, які вилилися у біговий клуб Run Base Kyiv. Бігову культуру Києва та України популяризують відомі громадські, культурні діячі, спортсмени. У цьому році ми також плануємо провести серію відкритих тренувань Open Run Day, які допоможуть нашим учасникам якісно підготуватися до заходу.»

Та справжнє свято для громадськості – це дух братерства, жтттєлюбності й підтримки, які створили непідробну атмосферу справжньості, надійності, віри в непереборність здорового глузду. Поряд із зірками спорту – ті, хто прагне здорового образу життя і виходить на дистанцію заради нього: телеведуча “1+1” Марічка Падалко (1181) та Єгор Соболєв (3350), на старті 5 км – ведуча Kiss Fm Ірина Філатова (8932), Андрій Оністрат (3024), телеведуча, чемпіонка з карате серед жінок у інвалідних візках Ул’яна Пчолкіна (8299), барабанщик групи Brunettes Shoot Blondes Роман Соболь (8917), співачка групи А.Р.М.И.Я Світлана Сафронова (3586).

Загалом бігове містечко на Контрактовій площі в день забігу відвідала величезна кількість гостей – вболівальників, фанів, туристів, глядачів. Дотримуючись права на конфеденційність, ми вирішили поспілкуватись із ними в різних локаціях, ідентифікуючи респондентів за обов’язковим атрибутом евенту – кросівками. Всі учасники опитування оцінили жарт, ніхто не відмовився позувати перед фотоапаратом і ми, в такий спосіб, додали доброго настрою нашим респондентам.

Нас цікавила відповідь лише на два запитання: чи не заважає захід повсякденній життєдіяльності через перекриті вулиці, об’їздні маршрути громадського й особистого транспорту і чи варто збільшувати кількість подібних заходів, навіть якщо це потребуватиме певних незручностей для киян і гостей?

Ми отримали однозначні відповіді: Ні, не заважає, а навпаки – створює свято й дарує натхнення на довгі місяці, аж до нового забігу; варто збільшувати кількість таких заходів заради майбутнього нації – здорових українців, які допомагають друг другу й радіють за успіхи своїх земляків.

Що ж громадськість визначає для себе як завдання? Запрошувати якомога більше учасників до 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2019, переймати досвід HeForShe, платформи, яка поширює ідеї гендерної рівності.

Галерея кросівок, локацій та емоцій 

 


Останні публікації цього розділу:

Тривожний дзвінок! Що і як готує влада для ГС?

Чотири цінності для ефективної роботи соціальних ініціатив

РФ змінила підхід у веденні інформаційної війни проти України - експерт AMES

У Ніжинській громаді запрацюють Піклувальні та Опікунські ради при закладах освіти та медицини

Як Усть-Путильська ОТГ впроваджує інструменти прозорості

Донеччанка створила україномовний інфоресурс про Хорватію