У володінні комп’ютерно-інтегрованими технологіями перемагають дівчата

12-14 квітня 2017 року відбувся заключний 2-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (АКІТ–2017). Участь у цьому змаганні ...

58f0924a0378d
У володінні комп’ютерно-інтегрованими технологіями перемагають дівчата

12-14 квітня 2017 року відбувся заключний 2-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (АКІТ–2017). Участь у цьому змаганні взяли кращі бакалаври та магістри, переможці відбіркових Олімпіад на базі 22-ох вищих навчальних закладів України, які навчаються за спеціальністю «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» та суміжними спеціальностями. Всього до Вінниці приїхали 72 учасники зі своїми керівниками та наставниками.

Факультет комп’ютерних систем і автоматики ВНТУ проводить майже кожного року олімпіади такого рівня, започаткувавши цю традицію у 2000 році. Протягом цього часу найкращі студенти України приїжджають до нашого міста, щоб виявити найсильнішого у знаннях з теорії автоматичного управління, теорії систем та системного аналізу, методів і засобів проектування та експлуатації автоматизованих комп’ютерно-інтегрованих систем, технологій програмування та чисельних методів, мікропроцесорних пристроїв та систем, основ метрології, методів вимірювання та контролю. Майбутні фахівці також виконують складні практичні завдання, розв’язання яких потребує вмінь програмувати мікропроцесори та мікроконтролери, розробляти системи автоматизації з використанням SCADA.

58f09232d1469

Конкурсні завдання розроблялися фахівцями з різних ВНЗ країни, які і увійшли до складу журі олімпіади. Приклади тестових та практичних завдань можна переглянути на сайті олімпіади АКІТ-2017.

У категорії «бакалаври» переможцями Олімпіади стали:

1 місце Тарасов Максим  (Одеська національна академія харчових технологій)

2 місце Девицька Валерія (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут») та Доля Данило (Приазовський державний технічний університет)

3 місце Волкова Марія (Харківський національний університет радіоелектроніки) та Ляшенко Максим (Національний університет харчових технологій)

У категорії «магістри» переможцями Олімпіади стали:

1 місце Ткачук Іванна (Національний університет «Львівська політехніка»).

2 місце Волощук Марія (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»).

3 місце Пилипенко Олена (Національний університет біоресурсів і природокористування України).

У командній першості визначені переможцями Одеська національна академія харчових технологій та Приазовський державний технічний університет.

Переможці та призери Олімпіади за сприяння спонсорів (фірма Brain, що представляє торгові марки BRAIN Computers та Vinga, підприємство LLC «Corevalue», ТОВ «ДЕЛЬФИ», компанія Ріо-Трейд) були нагороджені цінними подарунками.

Учасники Олімпіади мали можливість відвідати музей-садибу всесвітньо відомого хірурга М.І. Пирогова та його склеп, помилуватися красою весняної Вінниці під час автобусної та пішої екскурсій  містом.

Джерело: ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили безкоштовні онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?