Своїм досвідом гуманного поводження з безпритульними тваринами Львів готовий поділитися з Києвом

Цьогоріч Львівське комунальне підприємство «Лев» відкриває власний Центр адопції. Його функцією буде прилаштування безпритульних собак та котів, що потрапляють на підприємство з міських вулиць. З ...

img2
Своїм досвідом гуманного поводження з безпритульними тваринами Львів готовий поділитися з Києвом

Цьогоріч Львівське комунальне підприємство «Лев» відкриває власний Центр адопції. Його функцією буде прилаштування безпритульних собак та котів, що потрапляють на підприємство з міських вулиць. З кінця  минулого року тут тривають будівельні роботи, і вже найближчим часом Центр адопції запрацює, аби чотирилапі  безхатченки змогли знайти  тут собі тимчасову домівку.

Зазначимо, що ЛКП «Лев» є ветеринарно-стерилізаційним центром, що здійснює відлов, стерилізацію, вакцинацію та прилаштування безпритульних тварин у нові родини. А у сучасному Центрі адопції, який нині  зводять на місці старих гаражних боксів,  постане комфортне приміщення для того, аби всі охочі змогли прийти та обрати собі домашнього улюбленця. Тут менеджер покаже відвідувачам фото та надасть інформацію про тварин, що можуть зацікавити львів’ян, з  такою твариною можна буде поспілкуватися, погуляти та написати заяву про адопцію (усиновлення).

оксана кошак

«Наш центр стане своєрідним промоційним майданчиком, який популяризуватиме ідею прихисту безпритульних тварин, допоки це не стане нормою для суспільства. У Центрі буде зосереджена вся база даних безпритульних собак, яких відловлює ЛКП «Лев» та тих, які знаходяться в притулку «Милосердя», міні-притулках та приватних перетримках. Ми переконані, що місце  безпритульних тваринок – у сім’ї, – розповідає директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак. – Адже чистота та дезінфекція – це наша щоденна робота. У нашій ветеринарній клініці тварини перебувають 10 днів: перші 5 днів вони проходять обстеження, вакцинуються, готуються до стерилізації; наступні 5 – відновлюються після операції. У середньому ми проводимо по 8 операцій щодня. Зазначу, що в минулому році через Центр пройшло 1238 тварин, 450 з яких ми прилаштували у сім’ї. А  з початку року вже 275 тварин пройшло через наші руки, 70 з яких ми також прилаштували».

Звісно, ЛКП «Лев» продовжує розвивати на своїй базі й Першу комунальну ветеринарну клініку. У ній лікують як безпритульних тварин, так і надають широкий спектр ветеринарних послуг хатнім тваринам. Тут є кабінет хірургії, терапія, рентген кабінет, лабораторія. Покої клініки облаштовані вентиляційними системами, відбувається постійна дезінфекція повітря бактерицидними лампами. Приміщення  також обладнані відеокамерами з відкритим он-лайн доступом в Інтернеті, що дозволяє власникам тварин спостерігати за ходом лікування.

Крім того, Львів продовжує ділитися своїм позитивним досвідом у поводженні з тваринами. Модель ЛКП «Лев» вже готові перейняти Ірпінь та Запоріжжя, а також приїжджали вивчати досвід підприємства представники Маріуполя, Житомира, Сум, Луцька, Краматорська, Чернівців, Харкова, Чернігова, Миколаєва, Дніпра і навіть Києва.

Ігор Галущак
Львів


 

Останні публікації цього розділу:

Комунальне підприємство ухиляється від обліку дерев: громадська організація подала до суду

Молодь Світловодська готує масштабний фест у місті

Команда Let`s do it Ukraine відвідала Південь в рамках проєкту з подолання наслідків повені

Гуманітарні місії на Півдні тривають: волонтери додатково роздадуть 1000 обідів “Добра кухня”

Тютюнові акцизи рятують життя — податкові преференції неприпустимі

Вишнівецька громада на Тернопільщині отримала цифровий рентген-комплекс від Програми USAID DOBRE